Оптовий бізнес
з KaDar

Зареєструйтесь
в особистий
кабінет
Стати партнером KaDar
Виробник взуття KaDar стане для вас надійним партнером і постачальником. Фабрика розпочала виробництво взуття в 1999 році. За цей час ми здобули багатий і цінний досвід, завоювавши прихильність українського споживача. Бренд істотно розширює асортимент, постійно вдосконалює виробництво. Саме тому з нами співпрацюють підприємці з Європи та Канади.

Оптовим клієнтам компанія KaDar допомагає будувати ефективний і рентабельний бізнес, пропонуючи простий та зручний формат співпраці з брендом.

Створення облікового запису допоможе купувати взуття швидше. Ви можете контролювати стан оптового замовлення взуття , переглядати попередні покупки, першими дізнаватися про новинки модельного ряду
Умови співпраці та доставки
Працюємо по передоплаті 30 відсотків
Виготовлення ваших моделей під вашим брендом
Мінімальне замовлення від 10-ти пар взуття
Програма лояльності: знижки розраховуються індивідуально і залежать від обсягу замовлення
Можливість дозамовлення в сезон
Взуття оптом від KaDar: чому співпраця нами вигідна?
Споживачі потребують якісних товарів за вигідною вартістю. Купуючи взуття оптом від виробника, ви очікуєте отримати комплексні переваги. Декілька причин, чому КаДар - це найкраще рішення для Вашого бізнесу:
 
✔ Виробничі потужності нашого підприємства дозволяють щоденно виготовляти понад 1000 пар взуття.
 
✔ Нам довірились більше 2000 ділових партнерів в Україні, також ми співпрацюємо з Польщею, країнами Балтії, Білоруссю, Канадою та Словаччиною.
 
✔ Модельний ряд оновлюється щосезону.
 
✔ Пріоритетний напрямок створення колекцій - стиль casual. Над розробкою моделей взуття працює італійський технолог. Його досвід, новаторські ідеї і талант, без сумніву, відкривають для нас нові можливості.
 
✔ Наше взуття відшивається виключно з натуральних матеріалів, з використанням якісних комплектуючих і фурнітури. Модельний ряд вирізняється бездоганним фірмовим стилем, відповідністю сучасним тенденціям та ергономічністю.
 
✔ Безкомпромісне ставлення до якості. Фабрика взуття КаДар використовує прогресивні технології та сучасне обладнання. Ми закуповуємо сировину вищого гатунку в провідних постачальників з Польщі, Португалії та Італії.
 
✔ Гуртовим клієнтам менеджери KaDar допоможуть створити індивідуальний обліковий запис. Ви зможете заощаджувати час на оформленні замовлення, відслідковувати процес його виконання.
 
Своїм партнерам ми пропонуємо якісний продукт, професійний сервіс та індивідуальний підхід, а також, партнерську підтримку в плані просування продажів і планування асортименту. Ми віримо в бізнес, який надихає, і підтримуємо виключно чесне, взаємовигідне партнерство, відповідальність, професіоналізм і довіру в ділових відносинах.