Виробник взуття КаДар утретє на виставці в Торонто

Протягом багатьох років фабрика взуття KaDar виготовляє якісне та стильне взуття для чоловіків і жінок, але ми не зупиняємося на досягнутому, для нас замало українського сегмента. Саме тому наша команда додатково працює у напрямку експорту, бере участь у міжнародних виставках задля поширення упізнаваності вітчизняного бренду. “Кадар” вже втретє брав участь у Toronto Shoe Show, що проходило у Торонто (Канада) з 18 по 20 серпня 2019 року.

650 канадських та європейських брендів були учасниками цього заходу, серед них також відзначилися й українські виробники взуття. Міжнародні експерти вкотре оцінили якість, мінімалістичний дизайн та довершений комфорт продукції, виготовленням якої займається наша фабрика.

                                                                         Кадар в Торонто

Взуття від виробника KaDar відтепер продаватиметься у Канаді!

Відвідини TTS — це не лише можливість отримати нові знання та корисні контакти у галузі взуттєвого виробництва, але також чудова нагода представити на міжнародному ринку свою продукцію, розширити клієнтську аудиторію. Якісне та зручне взуття оптом дозволило нам вже втретє відвідати Toronto Shoe Show і як наслідок цього візиту — три успішні контракти з канадським імпортером та місцевою мережею взуття.

Українське взуття високо оцінили експерти, гості та колеги на взуттєвій виставці. Важливо, що лише 7 вітчизняних брендів мали нагоду заявити про себе на цьому заході, а загальна кількість компаній-учасників сягала понад 650 успішних брендів з Канади та Європи!

Також КаДар завдячує CUTIS, адже завдяки канадо-українському проекту підтримки торгівлі та інвестиції ми суттєво розширили ринок збуту, а канадські покупці матимуть можливість насолоджуватися взуттям made in Ukraine! Купити взуття оптом, яке знають, люблять і цінують за кордоном Ви можете вже зараз на нашому сайті. Давайте розвивати українську промисловість разом!